KONST / Litografier / Färglitografi 11978073
nr 1197 8073
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, Waxholmsbåtar i Strömmen. Signerad, numrerad 161/290, motivet: 37x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:51:58
17/8 22:26:05
2.600 kr
18/8 08:06:08
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö